Gdy inny użytkownik nie odbierze Twojego połączenia na numer wewnętrzny, ponieważ jest on zajęty podczas połączenia, możesz ustawić żądanie oddzwonienia. Po ustawieniu, gdy użytkownik zakończy połączenie, system zadzwoni do Ciebie, gdy telefon przestanie być zajęty. Gdy odbierzesz połączenie zwrotne, system automatyczne zadzwoni do użytkownika. Zauważ, że ustawienie oddzwaniania z poziomu portalu jest inną funkcją, niż połączenie zwrotne ustawione z poziomu telefonu.

Jeśli status wewnętrznego użytkownika jest pokazywany jako busy Zajęty – połączenie, możesz ustawić dla niego oddzwanianie. System wykona połączenie do Ciebie, gdy użytkownik zakończy bieżące połączenie i numer będzie wolny.

Aby ustawić oddzwanianie:

1.Za pomocą gadżetu directoryHead Katalog na karcie Strona główna zlokalizuj nazwę, która ma się znaleźć w katalogu.

2.Aby przefiltrować wyświetlone nazwy, rozpocznij wpisywanie nazwy lub numeru w polu tekstowym w górnej części karty. Podczas wprowadzania nazwy niepasujące kontakty z katalogu będą usuwane z wyników.

3. Wskaż kursorem zajęty kontakt. Kliknij ikonę ringback, aby ustawić oddzwanianie dla użytkownika.

4.System poinformuje, że zostało ustawione oddzwanianie lub że masz już ustawione oddzwanianie do innego użytkownika docelowego.

Aby zlikwidować ustawienie oddzwaniania:

1.Powtórz powyższy proces, aby usunąć poprzednie ustawienie oddzwaniania.