Po zaplanowaniu konferencji Meet Me system wyśle powiadomienia różnego typu do wszystkich uczestników konferencji.

Powiadomienia e-mail
Do wszystkich zaproszonych uczestników, których adres e-mail znajduje się w systemie telefonicznym, wysłana zostanie wiadomość e-mail. System wysyła również zaktualizowaną wiadomość e-mail po każdej zmianie lub anulowaniu zaplanowanego spotkania. Pamiętaj, że narzędzie do planowania konferencji w programie one-X Portal nie zna ani nie uwzględnia akceptacji, odrzucenia lub usunięcia zaproszeń na konferencje znajdujących się w kalendarzach Outlook poszczególnych uczestników. Jeśli użytkownik programu Outlook zobaczy podczas próby zaakceptowania spotkania ostrzeżenie „Nie można odnaleźć spotkania w kalendarzu”, powinien zapoznać się z punktem Akceptowanie powiadomień e-mail o spotkaniach.  
Email_Format

Powiadomienie telefoniczne
W momencie rozpoczęcia konferencji system wykona połączenie telefoniczne do uczestników konferencji. Obejmuje to również osobę, która zaplanowała konferencję. Próba nawiązania połączenia trwa 2 minuty. Ta opcja jest dostępna po wybraniu opcji Automatyczne zaproszenie w ustawieniach konferencji.

Powiadomienia poprzez wiadomości błyskawiczne
System wyśle wiadomość błyskawiczną do wszystkich zaproszonych osób zalogowanych do one-X Portal. System wysyła wiadomość błyskawiczną zawsze wtedy, gdy zaplanowane spotkanie zmieni się lub zostanie anulowane, oraz gdy konferencja się rozpoczyna. Możesz zrezygnować z tych powiadomień, zobacz poniżej.
conference_schedule_im_notification

Aby włączyć/wyłączyć powiadomienia o konferencjach:

1.Na karcie Konfiguracja kliknij opcję Powiadomienie.

2.Powiadomienia o zaplanowanej konferencji są sterowane przez ustawienie Włącz wyskakujące powiadomienia o zaplanowanych konferencjach.

3.Jeśli trzeba, zmień ustawienie i kliknij przycisk Zapisz.