Przekierowanie nienadzorowane to przekierowanie, w którym po wybraniu numeru docelowego przekierowania użytkownik kończy przekierowanie bez oczekiwania na odebranie telefonu.

Aby wykonać przekierowanie nienadzorowane:

1. Przy użyciu gadżetu callsHead Połączenia na karcie Strona główna wybierz kartę połączenia, które chcesz przekierować. Kliknij przycisk callRetrieve, aby przywrócić wstrzymane połączenie.
mid transfer

2. W polu tekstowym w górnej części gadżetu callsHead Połączenia wpisz numer, pod który chcesz przekierować połączenie, a następnie kliknij przycisk transfer_button.

Możesz też zlokalizować kontakt w gadżecie Katalog i po wskazaniu go kursorem myszy kliknąć ikonę transfer przekierowania, aby wykonać nienadzorowane przekierowanie do głównego numeru wybranego kontaktu.

3. Połączenie zostanie przekierowane.

Uwagi

1. Twój administrator systemu może włączyć dla Ciebie Czas powrotu przekazywania. Jeżeli po jego ustawieniu przekazywane połączenie nie zostanie odebrane w określonym czasie, może ono wrócić do Ciebie.

2. Możliwość przekierowania połączenia z numeru zewnętrznego na inny numer zewnętrzny może zostać ograniczona przez administratora systemu.