Duyuru ayarları ile duyuruları etkinleştirebilir ve kullanılacak sesi seçebilirsiniz. Duyuru seçimi ayarları hangi etkinliklerin duyurulacağını denetler.  

Duyuruların Önceliği

Olası duyurular dört kategoriye ayrılır. Aynı anda birden fazla etkinlik olduğunda, öncelik duyuruların nasıl oynatılacağına göre uygulanır. Örneğin: Telefon durum iletisi oynatılıyorsa ve bir sistem hatası oluşmuşsa, telefon durum iletisini durdurur ve sistem hata mesajını oynatır. Sistem hatası iletisi oynatıldıktan sonra, telefon durumu iletisinin oynatılmasına devam eder.

Sistem durumu: Yüksek

Arama olayları: Yüksek

Telefon durumu: Orta

Ekran gezintisi: Düşük

Hangi etkinliklerin duyurulacağını yapılandırmak:

1.Bildirim alanında ca icon connected simgesine sağ tıklayın ve Ayarlar'ı seçin.

2.Duyuru seçimi'ni seçin.

3.Sistemin duyurmasını istediğiniz seçenekleri belirleyin.

Alan

Açıklama

Sistem durumu

Sistem hataları veSistem bildirimlerigibi seçtiğiniz sistem durumu etkinliklerini duyurur.

Telefon durumu

Dahili telefon numarası, Meşgulde yönlendir, Yanıtlanmadığında yönlendir, Tümünü yönlendir, Tarama grubu aramalarını yönlendir, Numarayı yönlendir, Yönlendirilen numara, Rahatsız etmeyin, Rahatsız etmeyin kapatıldı, Sesli Posta etkinleştirildi, Sesli Posta geri arama etkinleştirildi, Okunmamış ileti sayısı, Dış aramalar yasaklandı, Mevcut olmayan ileti kimliği, Mevcut olmayan ileti görüntülendi, Mevcut olmayan metin, Yanıtlanmadan önceki çalma süresi, Oturum açma kodu yapılandırıldı gibi seçtiğiniz telefon durumlarını duyurur.

Arama olayları

Yeni gelen arama, Arayan, Beklemede, Al, Çağrı Cevaplandı, Kapat, Giden arama, Hat boşta, Arama aktarıldı, Konferans başlatıldı ve Çağrı durumu gibi seçtiğiniz arama olaylarını duyurur.

Ekran gezintisi

Ekranlara ve menüye giriş ve çıkış ve Onay kutusu odağının ve değerinin değişimi gibi ekran gezintisi eylemlerini duyurur.

4.Tamam'a tıklayın.