Yeni bir arama telefonunuza uyarı verdiğinde, one-X Portal callsHead Aramalar aracında bunun ayrıntılarını görüntüler. Aramalar aracını gizlediyseniz, otomatik olarak tekrar açılır.

Varsayılan olarak, yeni aramalar yanıtlanmadığında yönlendir ayarlarınızı izlemeden veya sesli postaya gitmeden önce telefonunuzu 15 saniye çaldırır. Zaten bağlı bir aramanız varsa one-X Portal uygulamasını kullanarak başka bir aramayı yanıtladığınızda mevcut arama otomatik olarak beklemeye alınır.

Aramayı yanıtlamak için:

1. Ana menü sekmesinde bulunan callsHead Aramalar aracı, varsa arayanın numarası ve adı ile birlikte uyarı veren aramanın ayrıntılarını gösterir. Devam eden bir veya daha fazla aramanız varsa çalan ahize icon small alerting simgesi bulunan sekmeyi seçin.
alert new call

2. Aramayı yanıtlamak için telefonunuzu kullanın ya da callAnswer arama yanıtlama düğmesine tıklayın. Devam eden başka bir aramanız varsa bu arama otomatik olarak bekletilir. Alternatif olarak, callDrop açılır düğmesine basmak aramayı yeniden yönlendirir, Gelen Aramayı Yeniden Yönlendirme bölümüne bakın.

Aramaları ahizeyi kaldırmadan veya başka bir telefon kontrolü kullanmadan yanıtlayamayan telefonlarda callAnswer arama yanıtlama düğmesi bulunmaz. Bu telefonlarda, aramayı yanıtlamak için ahizeyi kaldırın veya telefonun arama yanıtlamayla ilgili kendi kontrollerini kullanın. Bkz. Telefon Notları.