Arama yaptığınızca ve aldığınızda, one-X Call Assistant aramanın ilerleme durumunu görüntüler. Sistem aramanın diğer tarafındaki kişinin adını veya yalnızca numarasını görüntüler.

call_assistant_incoming_call

Gelen Arama

Yanıtlanmak üzere bekleyen bir aramanız olduğunda, one-X Call Assistant arayanın ayrıntılarını görüntüler. Aramayı yanıtlamak için Yanıtla'ya tıklayın. Sistemde bir aramayı yanıtladığınızda, açılır ekranı etkinleştirdiyseniz sistem mevcut one-X Portal penceresini kapatır ve yenisini açar.

Kısayol tuşlarını kullanarak numara çevirmek için sistem yanıtla düğmesini vurgulayana kadar Tab tuşunu basılı tutun callfocus, ardından Ctrl+Shift+A kısayol tuşu birleşimine basın.

call_assistant_connected_call

Bağlanan Arama

Arama bağlandığında sistem bu iletiyi görüntüler.

Kısayol tuşlarını kullanarak arama yapmak veya bir aramayı bulmak için beklet/bul düğmesini vurgulayana kadar Tab tuşunu basılı tutun holdfocus, ardından Ctrl+Shift+U kısayol tuşu birleşimine basın.

call_assistant_outgoing_call

Giden Arama

Telefonunuzu, one-X Portal veya one-X Call Assistant, uygulamasını kullanarak arama yaptığınızda, sistem yaptığınız aramanın ilerleme durumunu görüntüler. Kapat seçeneğini kullanarak aramayı bitirebilirsiniz.

Aramayı kısayol tuşlarını kullanarak kapatmak için sistem kapat düğmesini vurgulayana kadar Tab tuşunu basılı tutun, ardından dropfocus Ctrl+Shift+D kısayol tuşu birleşimine basın.

Analog telefon hatları gibi bazı dış arama türlerinde sistem, aramanın ilerleme durumunu algılayamaz ve arama hala çalma durumunda olduğu halde aramayı bağlandı olarak görüntüler.

toaster_multiple_calls

Çoklu Aramalar

Açılır pencere örneğin bir aramaya bağlıyken başka bir arama geldiğinde birden çok aramayı alabilmenizi sağlar.

call_assistant_failed_call

Başarısız Arama

Bu ileti, herhangi bir nedenle arama girişiminin başarısız olduğunu gösterir.

call_assistant_logging_in

Oturum Açma

one-X Call Assistant başlatıldığında ve aramalarınız hakkında bilgi almak ve göndermek üzere one-X Portal sunucusunda oturum açtığında sistem bu iletiyi görüntüler.

call_assistant_logging_failed

Oturum Açma Başarısız Oldu

one-X Call Assistant, one-X Portal sunucusuna bağlanabiliyor ancak kullanıcı adı ve parola ayrıntıları one-X Portal oturum açma işlemindeki ayarlarınızla eşleşmiyorsa sistem bu iletiyi görüntüler.

ca icon connected Bağlandı'ya sağ tıklayıp Ayarlar'ı seçin. Bağlantı iletişim kutusundaki ayrıntıların doğruluğunu kontrol edin ve Tamam'a tıklayın.