one-X Call Assistant kullanırken arama yapmak ve cevaplamak için, tarayıcı penceresinde otomatik olarak one-X Portal tam istemciyi açmak için bu özelliği kullanabilirsiniz. Bu özellik arama esnasında daha fazla işlem gerçekleştirmek veya daha bilgi almak için kullanışlı olabilir.

Açılır pencereler varsayılan tarayıcınızın küçük bir versiyonudur. Bu genel araç çubukları ve düğmeler olmayan normalden daha karmaşık bir tarayıcı penceresidir.

Açılır Outlook

Ayrıca, sistemi, arayanın arama hattı kimliğine ve/veya sizin çevirdiğiniz numaraya bağlı olarak Outlook adres defteri kişi kartını açacak şekilde de ayarlayabilirsiniz. Bu özelliğin kullanılması için Outlook'un çalışıyor olması gerekir.

Sistem, aşağıdaki platformlarda Outlook kişi açma özelliğini destekler:

Outlook Sürümleri:

Microsoft Outlook (Office 365) thick client

İşletim Sistemleri:  

Windows 7 (32-bit, 64-bit)

Windows 8.1 (32-bit, 64-bit)

Windows 10

Açılır ekranı yapılandırmak için:

1.Bildirim alanında ca icon connected simgesine sağ tıklayın ve Ayarlar'ı seçin.

2.Açılır Ekran'ı seçin. Yapmak istediğiniz ayarları etkinleştirin.

Alanlar

Açıklama

CA'nın açılmasını Etkinleştir

Seçildiğinde açılır ekranı etkinleştirir. Aşağıdaki seçenekler ne zaman açılacağını ve açma türünü seçmek için kullanılır.

Arayan numara biliniyorsa aç

Gelen aramalar için one-X Portal penceresini aç. Outlook'u Aç da seçilmişse, Outlook kişi kartı arayanın arama kimliği Outlook Adres Defteri kişisi ile eşleştiğinde açılır.

Giden Aramada Aç

Giden aramalar için one-X Portal penceresini aç. Outlook'u Aç seçilmişse, Outlook kişi kartı çevirdiğiniz numara Outlook Adres Defteri kişisi ile eşleştiğinde açılır.

Outlook'u Aç

Yukarıdaki ayarları kullanan Outlook'u Aç adres defteri kişileri. Bu özelliğin kullanılması için Outlook'un çalışıyor olması gerekir.

3.Tamam'a tıklayın.