callsHead Aramalar aracının üst kısmındaki metin kutuları ve düğmeler arama yapmak için kullanılabilir.

Arama aracından arama yapmak için:

1. callsHead Aramalar aracının üst kısmındaki metin kutusunu kullanarak bir numara girin.
pa_make call

Dış arama yaparken telefon sisteminizin kullandığı dış arama önekini eklemeyi unutmayın.

Bir ad da girebilirsiniz. Kişisel veya Sistem rehberlerindeki bir kişiyle eşleşiyorsa o kişiyle birlikte saklanan birincil telefon numarası çevrilir.

Bir aramaya konu veya hesap kodu da ekleyebilirsiniz. Daha çok...'a tıklayın. Ek metin kutularını kullanarak gereken bilgileri girin. Metin kutularını tekrar gizlemek için Daha az...'a tıklayın.
more_or_less

Bir konu girerseniz bu arama ayrıntılarına eklenir. Bir iç kullanıcıyı arıyorsanız, kişinin telefonunda veya one-X Portal arama ekranında görüntülenir.

Bir hesap kodu girerseniz, aramadan sonra telefon sistemi tarafından görüntülenen çağrı günlüğü ayrıntılarına eklenir. Bazı kullanıcıların dış arama yapabilmesi için geçerli bir hesap kodu girilmesi gerekir.

2. Ayrıntılar istediğiniz şekilde ayarlandığında, call_button düğmesine tıklayın. Devam eden başka bir aramanız varsa bu arama otomatik olarak bekletilir.

Aramanın ilerleme durumu callsHead Aramalar aracında bir sekmede görüntülenir. Arama başarısız olduğunda araç biliniyorsa hata nedenini gösterir.

Dahili kullanıcı aranırken, geçerli aramalarını ya da sonraki aramalarını bitirdiklerinde sizi aramaları için geri arama ayarlamayı kullanabilirsiniz.