Meet me konferansında tüm katılımcılar belirli bir zamanda belirli bir köprü numarasını çevirir. Konferans köprü numarası sahibi konferans yöneticisidir.

Meet me konferans araması Ad hoc konferansına benzer özellikler sağlar. Ancak Meet me konferansındaki etkin konuşmacı (plug_in_icon_conf_speaker veya plug_in_icon_conf_speaker02>) olarak gösterilir ve konferans yöneticisi konferansı kilitleyebilir veya kilidi açabilir.

plug_in_meetme_conf

Konferans Yöneticisi Denetimleri plug_in_icon_conf_host

Konferans yöneticisiyseniz, aşağıda belirtilen işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Konferanstan bir katılımcıyı çıkarma:

1.Çıkarmak istediğiniz konferans katılımcısının isminin yanındaki plug_in_icon_ignore simgesine tıklayın. Bu kişiler konferanstan çıkarılırlar ve simgeleri plug_in_icon_conf_dropped olarak değişir.

Tüm konferansı sonlandırmak için:

1.Konferans ekranın altındaki plug_in_icon_ignore simgesine tıklayın.

Konferanstaki katılımcının sesini kapatmak/açmak için:

1.Sesini açmak veya kapatmak istediğiniz konferans katılımcısının isminin yanındaki plug_in_icon_mute veya plug_in_icon_unmute simgesine tıklayın. Sesleri kapatılmış katılımcılar plug_in_icon_conf_muted simgesi ile gösterilir.

Konferanstaki tüm katılımcıların sesini kapatmak/açmak için:

1.Konferans ekranın altındaki plug_in_icon_mute veya plug_in_icon_unmute simgesine tıklayın. Sesleri kapatılmış katılımcılar plug_in_icon_conf_muted simgesi ile gösterilir.

Konferansı kilitlemek için:

1.Konferans ekranın altındaki plug_in_icon_conf_unlock simgesine tıklayın. Simge plug_in_icon_conf_lock olarak değişir ve diğer kullanıcılar kilitli olduğu sırada konferansa katılamaz.

Konferansın kilidini açmak için:

1.Konferans ekranın altındaki plug_in_icon_conf_lock simgesine tıklayın. Simge plug_in_icon_conf_unlock olarak değişir.