Sistem one-X Call Assistant simgelerini Windows sistem tepsisinde (normalde ekranın sağ alt köşesindedir) görüntüler. Mevcut komutları ve varsa diğer ek bilgileri görmek için simgeye sağ tıklayabilirsiniz.

Fareyi one-X Call Assistant simgesinin üzerine getirdiğinizde, sistem durumu ve aldığınız sesli posta iletilerinin sayısını görüntüler.

ca icon not connected Bağlı Değil
Büyük kırmızı nokta one-X Call Assistant uygulamasının one-X Portal sunucusuna bağlı olmadığını gösterir. Sistem bu simgeyi yalnızca one-X Call Assistant yazılımı başlatılırken görüntüler. Simge bu durumda kalırsa ayarları kontrol edin.

ca icon connected Bağlandı
Büyük yeşil nokta one-X Call Assistant uygulamasının one-X Portal sunucunuza bağlı olduğunu gösterir.

ca icon missed Cevapsız Aramalar
Simge üzerindeki ünlem işaretleri çağrı günlüğünüzde cevapsız aramalar olduğunu gösterir. Fareyi simgenin üzerine getirdiğinizde, sistem cevapsız arama sayısını görüntüler.

ca icon message Cevapsız aramalar olmadan Yeni Sesli Posta
Küçük kırmızı bir nokta yeni sesli posta iletisi olduğunu gösterir. Fareyi simgenin üzerine getirdiğinizde, sistem yeni ileti sayısını görüntüler.

ca icon mixed Cevapsız aramalarla Yeni Sesli Posta
Cevapsız arama ve yeni sesli posta iletileri için göstergeler aynı anda görüntülenebilir. Fareyi simgenin üzerine getirdiğinizde, sistem ek ayrıntıları görüntüler.