Kullanıcı ayarlarını yapılandırmak için:

1.Eklentinin sağ üst köşesinde plugin_set simgesine tıklayın. Ayarlar'a tıklayın.

2.Gezinti bölmesinde Kullanıcı'yı seçin.
plug_in_settings_user

3.Kullanıcı Bilgileri bölümünde ayarları gerektiği gibi ayarlayın:

Otomatik Oturum Açma
Otomatik oturum açma etkinleştirilirse, Avaya IP Office Plug-in eklenti Outlook'ta başladığında otomatik olarak one-X Portal sunucusunda oturum açar.

Başlangıçta Göster
Seçildiğinde Outlook başladığında eklenti otomatik olarak başlatılır. Outlook her başlatıldığında hem başlatmak hem de oturum açmak için Otomatik Oturum Açma birlikte kullanılır.

Bildirim Göster
Outlook kullanılırken, eklenti kullanıcı gelen aramalarını, yeni sesli postaları ve anlık iletileri gösterir. Ancak Outlook küçültülmüşse veya yukarıda değilse kullanıcı bu iletileri görmez. Bildirim Göster etkinleştirilmişse, ek bildirimler Windows görev çubuğunda gösterilir.

Her bir gelen arama veya sesli posta iletisi için görev çubuğunda bildirim gösterilir. Bildirim aramayı cevaplama veya yok sayma denetimlerini içerir.
plug_in_notification_call

Anlık iletiler için bildirim yalnızca kişi yeni bir sohbet oturumu açtığında gösterilir. Ek iletiler Outlook'un görev çubuğunda yanıp sönmesine neden olur. Bu davranış ek ileti kutusundan iletileri sildiğinizde veya ileti kutusunu kapattığınızda sıfırlanır.

4.Tamam'a tıklayın.