Avaya IP Office Plug-in ana ekranını aşağıdaki görevleri gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz:

Kullanıcı iletişim durumunuzu görüntüleme:

Kullanıcı iletişim durumunu görüntülemek için adınızın yanındaki yuvarlak simge üzerinde farenizi gezdirin. Anlık ileti durumunu görüntülemek için adınızın yanındaki balon simge üzerinde farenizi gezdirin.  Ayrıca, kabarcık simgesine tıklayıp listeden bir durum seçerek de anlık ileti iletişim durumunu değiştirebilirsiniz. Kullanıcı iletişim durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için İletişim durumu bilgileri bölümüne bakın.

136-2

136-4

Kişileri görüntüleme

Sistem kişilerini veya Özel kişileri Rehber listesinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bir kişi adını arama kutusunda arayabilir ve Arasimgesine tıklayabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için Kişisel Rehber konusuna bakın.

136-5

136-6

 

Okunmayan sesli posta iletilerini ve aramaları görüntüleyin

Okunmayan sesli posta iletilerinin sayısını görüntülemek için Sesli İleti simgesinin üzerine gelebilirsiniz. Çağrı günlüğünüzü görüntülemek için Çağrı Günlüğü simgesine tıklayın. Sesli posta iletilerini ve aramaları yönetme hakkında bilgi edinmek için Sesli posta seçenekleri ve Avaya IP Office Plug-in arama işlevleri konularına bakın.

137-1

137-2

Hızlı görevler

Avaya IP Office Plug-in ayarlarını özelleştirebilir, kişileri Outlook'tan içe aktarabilir, günlük listesini görüntüleyebilir ve aşağı ok simgesine tıklayarak Avaya IP Office Plug-in uygulamasını kullanmak için yardım içeriğini okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için Bağlantı konusuna bakın.

137-3