Sesli posta ayarlarınızı değiştirmek için aşağıdaki ayarları kullanabilirsiniz. Bazı seçeneklerin yalnızca sesli posta sunucunuz bir Voicemail Pro ise kullanılabildiğini, sisteminiz gömülü sesli posta kullanıyorsa devre dışı bırakıldığını unutmayın.

Sesli Posta Profil Ayarları

Etkin Karşılama

Sesli postanız Voicemail Pro tarafından sağlanıyorsa posta kutunuz kaydettiğiniz en fazla dokuz karşılamayı içerebilir. Her bir profilde, profil etkinken sistemin posta kutunuz için kullanması gereken karşılamayı seçmek için Etkin Karşılama ayarını kullanabilirsiniz. Varsayılan olarak, sistem Sistem Karşılamaları'nı görüntüler.

Sesli Posta

Sistem, aramaları yanıtlayamadığınızda sesli posta iletilerini alır.

Sesli Posta Geri Arama

Yeni sesli posta iletileriniz olduğunda, dahili telefon numaranızı bir sonraki kullanışınızda sesli posta sunucusu sizi iletiyle ilgili olarak uyarır.

Sesli Posta Bildirimi

Sistem bu seçeneği yalnızca sesli postanız Voicemail Pro tarafından sağlanıyorsa görüntüler. Sesli posta kutunuz için seslenme yapılandırılmışsa bu profil ayarını seslenme kullanımını açmak veya kapatmak için kullanabilirsiniz.

İletileri dinleme yeri:

Bu ayar sesli posta iletilerinin telefon ile veya PC ile oynatılıp oynatılmayacağını denetler. İletilerinizi görüntülerken mevcut ayarları geçersiz kılabilirsiniz.